Вутер отбеляза тринайсетте гола, Kalabiška hattrick. В Русия феновете бързаха

Уотфорд е на четвъртия кръг на втората английска лига на четвъртата маса, напредъкът до Висшата лига е разделен на точката. Неделният мач на руската футболна лига между Арсенал Тула и Москва на торпедо трябваше да бъде прекъснат за дълго време поради бунтовете на феновете. Полицията задържа петнадесет похитители, а информация за много от ранените се появи в социалните мрежи.Клубът Москва, чиито фенове са виновни за този сезон вече няколко пъти, очевидно чака тежко наказание.

След половин час игра московските хулигани атакуваха сектора и домакините не са започнали да разруши седалката. Реферът не беше побеждавал и вкара гол със силите си в 71-та минута. Torpedo печели 3: 1. Torpedo този сезон ще бъде четвъртият път за феновете си. Досега най-високото наказание – закриването на дома аудитория стадион за два мача – дойде преди три седмици за расистки атаки срещу Петроград бразилския футболист Хълк. Сега в кулоарите говорят за възможността за премахване на точките на клуба, която ще бъде дванадесетия Торпедо се мести в Газа на непосредствена опасност произход.

В Турция се решат и проблемите на играчите.Автобусът с играчи на Фенербахце атакува неизвестните нападатели, огнестрелно оръжие, след като спечели над Рийзспор. Според следователите те вероятно са пушка. Водачът трябваше да отиде в болницата, другите, включително всички футболисти, бяха наред. Можете да прочетете повече за този инцидент тук. Чешкият полузащитник Калабишка изстреля хеттрик на 24-ия кръг на мрежата на Банска Бистрица. Неговият Сеница, след като спечели 4: 0, се отправи към три точки от третата стъпка, което гарантира участието в предната част на Европейската лига. 28-годишната Калабишка откри резултата от мача в 12 минути, а единадесет минути по-късно повиши до 2: 0.Добавен е трети гол след смяна страни дългогодишен играч Млада Болеслав, словашки полузащитник Opiela.

Kalabiška затворен хеттрик осем минути преди края, след като Opielově пряк свободен удар. Общо бившият играч на Прибрам или Бърно изстреля 13 гола в тазгодишната словашка лига.