Кори Норман е ранен, тъй като зрелището на Eels започва със сезона на NRL със загуба за Broncos

Бризбейн има своя 2016 НРЛ кампания, за да спечели началото с консервативна 17-4 победа над Parramatta екипировка, липсва звезда наемат Kieran Foran, в четвъртък вечер сезона отваряч. Broncos крило Corey Oates беше Звезда от първото полувреме, отбелязвайки един опит и установявайки друг като велики финалисти от миналата година, може да доведе до 14-4 лидер на почивката. Играчът на змиорки Кори Норман след това не успя да излезе от навесите, след като се качи на врата си в прав, но неудобен Джош Макгуайър, който се справи точно преди полувремето. Той не се завърна. Преглед на сезон NRL: време, за да разбере дали ръгби лига “продукт” се е подобрил Paul Connolly Прочети повече В предната част на тройната тълпа от 17,324 в стадион “Пиртек”, предишният мач на Foran остави герой Норман от Auckland Nines като самотна заплаха на домакините в опит за отваряне на 40 минути.Той имаше решаващо значение при определянето на първите си точки от сезона на Клинтън Гутърсън. Но без чифта си с първа възможност, змиорките бяха непоправими с топката през второто полувреме, с резервния Лука Кели. – в Кени Едуардс се мъчеха да намерят някакви пропуски в организираната отбрана на Бронкос.

Все пак Parramatta продължаваше да играе с впечатляваща защита, за да ограничи Бронкос само до дузпа и гол на терена през второто полувреме. На един етап Майкъл Дженингс почти излезе с опит в клубния си дебют, но бункерът на реферите – също и на дебюта – правилно и бързо управлява двойно движение.Но посетителите показаха, че са фаворити за състезанието, виждайки редица нападения в техния трилър, за да спечелят победата. По-рано Брисбейн, пет-осмият Антъни Милфорд, завърши ранно записване Сезон, завършвайки 60-метров опит, който започна с натоварване от Corey Parker и включи чип напред от Оотс. Йордан Каху удари началото на сезона, преди да се подложи на четворна травма през първото полувреме. Треньорът на Бронкос Уейн Бенет каза, че докато отборът му е бил ръждясал в атака, те контролират играта с тяхната защита. “Беше малко нестабилно няколко пъти, но можем да оправим тези неща доста лесно. Като цяло бях доволен от (защитата) “, каза Бенет. “В края на нощта това е, което ни спечели и ни държеше в играта.В теб нямахме много точки в тази вечер, но е за защита, трябваше да е добре. “Треньорът на Eels Brad Arthur не искаше да отхвърли представянето само защото екипът му беше минус Началните си половини за половината мач. “Независимо от загубата на няколко половини, ние завършихме само с 50% през второто полувреме. Ние просто трябваше да бъдем малко по-търпеливи “, каза той. “Но ако искаме да извлечем положително от него, макар че бяхме малко свободни понякога през средата с нашата защита, ние се справихме добре и ги оставихме във втората половина.”