Набрани Тршинец! Сигурен ли си, че е режисиран, крещи на съдията Kýhos

Те смятат щетите. В 67-та минута на четвъртата минута на Хомутов рефер не признават гол Тршинец. Даниел Рийд уволнен, Джеймс ПЕТРУЗАЛЕК се озова за миг в гънката, където той избута дома защитник. Той бързо избяга. Но от портата съдии не може да плати. “Вие сте сигурни, че е режисиран от Робин добре”, призова за треньор арбитраж ширина Владимир Třince Kýhos. Неговият отбор в крайна сметка загубиха с 1: 2, и серията губи 1: 3. <р> Фрустрацията за Třinec страна беше много чувство. Владимир Dravecký rozflákal оставяйки кабини придържаме, достатъчно силен, за тогава си размениха мнения с вратар Frolik. Гневът се усещаше.И дори да се спре по време на пресконференция. “Аз не се оцени, защото аз nedoplatil. След сключването след това, което се случи тук … Нека всеки прави снимка на себе си. Благодаря, чао “, каза той гневно Kýhos и наляво. <р> Ние не изчака това, което той казва Владимир Ружичка. <р> Геймъри емоциите си опитомен значително повече. “Аз не знам дали това може да се коментира. Hard за това сега след мача да се говори, “уволнен Даниел Рийд, чийто удар може да бъде победител. Но това не е така.Съдия Джеймс Petružálka притеснявана движение. “Чух съдийски сигнал на съдията, аз по-скоро мислех, че съдийски сигнал, защото той не знаеше дали шайбата пресече гол линията. Мислех, че той щеше да гледате видео, но за съжаление. ” <р> СЪДИЯ ранени в третата игра от поредицата Хомутов. Сега затруднените пирати, също бяха спрели тяхната контраатака, защото са искали да се изключат от стоманодобива смятат, че играе в шест. Но в крайна сметка те взеха обратно присъдата си. Твърди се, че това е upísknutí. <р> “В неделя имахме някакъв начин ние, в понеделник и те някак си го отново в Тршинец. Аз разбирам, че те вероятно са използвани за нещо друго.Но всеки го вижда в очите му, още повече, когато загубите, “коментира Kýhos пенсиониране от пресконференцията пирати треньор Владимир Ружичка. раираната екипаж направи серия от хубаво картофено супа. В неделя, разграбиха главните съдии Pesina е Сучек, понеделник моркови и сър. Каква е следващата? <р> <силен> Начало 33:06. Rutt, 79:13. Кастрат

Отчети

<Начало J. Laco (King) – Rutt, Л. Вила, Флеминг, Скинър, Валач, Мразек, Dlapa – Skokan, Huml (A), Томица (A) – Vondrka (C), V.Ружичка, Sklenar – Овесена каша, Kampf Koblasa – Рашка, Šťovíček, Poletín -. Lauko <р> <силни> Гости Frolik (Hrubec) – Храбал, Linhart, Крайчек, М. Douděra, Nosek Л. Galvas (A) Adamek, Янк – Kane, Крепс, Reed – Hrňa, Jasek, Adamský (C) – ПЕТРУЗАЛЕК (A), Redenbach, Netík -. Мартин Ружичка, Marosz, Dravecký