Чехи калибър. Соботка, Робин и Коукал в KHL вкара победния гол

Бившият Бостън и Св 0th: 33-та минута, когато ударът на вложка пръстен за увеличаване на проводимостта Омск 2 Луис вкара Цел Соботка прави една пета от сезона, сметката има и 15 асистенции

победния гол също вкара от Петр Коукал Jokerit който спечели в Ярославъл 3: 1.. Гостите поведоха още в втората минута, Коукал вкара в петата.Роман Červenka също допринесе за решаващ гол, за да спечели най-добрият отбор на Санкт Петербург Лига 6: 4 Ice победител в Подолск.

Вторият чист лист за една година да се запази Якуб Kovář Екатеринбург. Чешки вратар спря играта с 28 изстрела Нижнекамск на тима си, и благодарение на него Avtomobilist завършили поредица от три поражения.

В дуел Сочи Динамо Рига противоположния качва чешките вратарите Томаш Pöpperle и Якуб Sedláček. Pöpperle подготвени гости вкусно нула до четири минути преди края на PowerPlay, Сочи най-накрая спечели 4: 2

В доклада Челябинск на леда Уфа приближи Мартин Růžička, чиито Traktor събота класират на списъка с наличните играчи.От това за друг кандидат в KHL избран и двадесет и осем световен шампион започна в понеделник в по-висока класа във фермата Čelmet Челябинск срещу Бурана Воронеж.

Скоро след завръщането си Ружичка, който след лятна пристигане от Тршинец досега записан в 20 мача, седем точки зад три гола и четири асистенции, допринесоха за победата с 3: 2 след дузпи. В първата серия откри резултата, въпреки че вече е решен Алексей Kajgorodov, но след това вкара само Дмитрий Pestunov на трактори

. Continental хокейна лига

Омска – Ханти-Мансийск 4: 1 (Sobotka 1 + 1, 1 + 0 Blaťák) Начало Баръс Астана – Lada Толиати 2: 1 Начало Екатеринбург – Nizhnekamsk 3: 0 (0+ ПЕТРУЗАЛЕК един чист лист Якоб Kovář) Начало Ufa – Челябинск 2: 3 след Сам.Начало хайки Динамо Минск – Владивосток 1: 0 Начало HC Сочи – Динамо Рига 4: 2 Начало Ярославъл – Jokerit 1: 3 (за гостите Коукал 1 + 0) Начало Атлант Московска област – Хабаровск 2: 1 Начало Победителите Подолск – Санкт Петербург 4: 6 (на гост Робин 1 + 0) Начало Загреб – Новокузнецк 2: 1 Сам. нашествия