ACF Fiorentina – AC Milán 0:0

Зрители в Стадио Артемио Франки най-накрая направиха получите вратички и само Фиорентина привлече с Милан 0: 0th Точките разделението е вероятно честни, и двата отбора имаха няколко добри положения, но като Gigi Donnarumma, и Ciprian Tătăruşanu останаха непобедени.

Въпреки, че в крайна сметка не вградена падне, той не играе футбол изобщо лошо. След само шест минути игра, той отвори защитата Милано, добро лидерство балон Йосип Ilicic но опитът му изпрати поста Джиджи Donnarumma. Фиорентина няколко пъти в минута поискаха съдийски сигнал се замърсява защитник Палета, който играе наистина нечист. Неговото лечение на 16.minuty обаче съдиите не оценяват дузпа. За да се направи оценка на интервенция Calabria, няколко минути по-късно. Свържи се с Борха Валеро ядат там със сигурност е, но испански футболист падне много přifilmoval. Както и да е Ilicic той построява балон и просто звънна пръчка!

През първата половина на Милано също заплаши, първият голям шанс създаден през 51.minutě когато Нианг procpal топка с вратаря и там в беда довършва Бонавентура. Ciprian Tătăruşanu шум спря и на резултат 0: 0 продължава.

Може би най-голямата възможност, заедно с изхвърли дузпа, дойде в 63.minutě. Suso привлече бърза контраатака, многократно размениха балон Бонавентура и след това уволнен, след което Tatarusana вече надмина целта, но тя все още забранено Матиас Vecino! След това, от друга страна показа фантастичен скок срещу Valerová навива Donnarumma.

Заключение Играта беше много отворен и застрашени от двете страни. Bacca в наказателното поле бе работил усилено и веднага изстреля топката над съседство. В настройката петата минута съдия гости Orsat фиксирани стандартна ситуация от много добра позиция, ясна фаул срещу Луис Адриано критикуван като редовен. Целта в крайна сметка не паднал, Фиорентина обърна с Милан 0: 0th