Annika Sorenstamová vie, že rok 2015 zostáva, pretože má šancu na Solheim Cup

Annika Sorenstamová pripustila, že očakáva nepriateľstvo amerického davu k Suzannovi Pettersenovi na budúci rok v Solheim Cupu, ale nový kapitán Európy dúfa, že odkloní rozprávanie od rozporu v roku 2015.

Sorenstam bol v ňom potvrdený Post v Kalifornii v stredu a Európa sa bude chcieť vydať späť Solheim Cup, keď čelí Spojeným štátom v Iowe v Bet365 auguste. Victory pre USA v Nemecku bolo vážne zatienené posledným dňom, ktorý zahŕňal Pettersen a Alison Lee. Všetko štvorcové na 17. jamke, Lee vynechal birdie putt vyhrávať dieru a zdvihol jej loptu, skôr ako dokončiť 18-palcový putt ona mala nechať vyraziť, vyhlásil, že počula tím Európa ju pripúšťa putt.Pettersen a jej partnerka Charley Hullová povedali, že v skutočnosti nepodpustili putt, čo malo za následok, že Američania stratili dieru a Európania sa dostali do hry s jednou dierou. Nórska bola široko kritizovaná za zlé športové správanie, ktoré vyvolalo vznešené ospravedlnenie v nasledujúci deň. Keď sa pýtali, či sa domáci dav pamätá na túto záležitosť, Sorenstam pripustil: “Absolútne to zvládnu. Neviem, že by Bet 365 som bol pripravený na to, ale očakávam, že sa bude pravidelne konať, áno. “Body Solheim Cup sú vzácne, ale golfové štandardy musia byť poctované Prečítajte si viac

Hlavný víťaz dodal: “Myslím si, že mojou úlohou je uistiť sa, že nie je to niečo, na čom sme sa zaoberali. To sa deje, je to v minulosti. Boli sme všetci, vieme, aké to bolo a nechceme to znovu prejsť.Chceme to postaviť za sebou a pokračovať; To bude jedna z mojich rolí.

“Nebudeme sa skrývať, ale je čas ísť ďalej. V Ryder Cupu a Solheimovom pohári boli incidenty predtým, ale my sme sa presunuli ďalej. Mám pocit, že ju Suzann oslovil, keď to skončilo. Zobrala veľa viny, vyriešili sme ju a pokračovali, takže si nemyslím, že je o nej potrebné diskutovať. ”

Sorenstamovo zdobené postavenie v ženskom Bet365 bonus športe je také, Kedy prevziať kapitánku. Hral v ôsmych pohároch Solheim. “Vždy som dúfal, že budem mať túto príležitosť,” povedal 45-ročný. “Bol som niekoľkokrát požiadaný, bol som vždy poctený a lichotivý, ale nemal som pocit, že by som bol pripravený. Keď som videl, čo to znamená, keď vidím záväzok, vedel som, že to nemôžem splniť.Stále som mal svoju nohu v hre. “Ľudia sa môžu pýtať, prečo je rok 2017 môj rok a hovorím, že sa mi to hodí do môjho plánu, a to z mnohých dôvodov. Moje deti sú o niečo staršie, som založená v mojej novej úlohe v podnikaní a mám pocit, že mám čas páchať. To je niečo, čo som dúfal, že sa stane a myslím, že to bude fungovať krásne. ”

Sorenstam určite pozná krajinu; Hrá na turné LPGA v Spojených štátoch od roku 1994 a má sídlo v Orlande. “V roku 2013 sme vyhrali v Colorade a pre nás to bol Bet365 mobil prelom,” dodala. “Predtým sme v Spojených štátoch nevyhrali a mohli sa prejaviť vo vašom mozgu. Ale nie teraz, vieme, že to môžeme urobiť. To má pomôcť. “Prvá veľká z dámskej sezóny, majstrovstiev Ana Inspiration, sa začína v Kalifornii vo štvrtok.

zdroj: https://youtu.be/PPUg_-aoXxY