Bet365 hral, ​​zatiaľ čo svet obete sa rozpadol

ohlasovať dôstojníkov do svojho herňu, preč od jeho sedem týždňov staré dieťa, Johnson musel opierať sa zdvihol na svojom minibaru, keď ho DC Kimberley Walton oznámil, že bol zatknutý za sexuálne aktivity s dieťaťom.

Flounderi, ktorí čakali na schodoch, sa pýtali: “Kto je ona?” Johnson jej povedal meno školáčky – a klamal: “Povedala, že je 16 rokov.”

povedal, prvý v sérii nepravd od Johnsona v zúfalej snahe Bet365 držať sa jeho zlaceného života ako futbalista Premier League.Zástupca Sunderlandu vo výške 60 000 libier týždenne, ktorý mal v dôsledku cestovania do Hullu na záchranu zápasov nasledujúci večer, bol namiesto toho odvezený tri míle od svojho domova vo výške 1,85 milióna libier na policajnú stanicu Peterlee.

jeho prvý policajný rozhovor, Johnson priznal, že bozkávku dievčatko, veľmi významné priznanie, ktoré urobil, povedal neskôr v momente panickej a vnútornej turbulencie. Johnson však odmietol, že to šlo ďalej ako bozk a tvrdil, že len “nakoniec” zistil, že má 15 rokov. V skutočnosti 28-ročný muž išiel oveľa ďalej so sexuálnym činom ktorá sa koná vo svojom aute. A vedel, že za hodinu od nej poslal správu, že práve odišla na pätnásť rokov. Zatiaľ čo Johnson bol Bet365 Slovensko rozhovor s detektívi, školačka cítila, že sa okolo nej celý svet zhroutí. Držiteľ sezóny lístkov na Sunderland, ona modlil Johnson.Po hrách na štadióne svetla čakala naňho obraz, nosila svoje meno na košeli a kedysi mala narodeninovú tortu značky Adam Johnson. Facebook Twitter Pinterest Adam Johnson spochybňuje Kate Blackwell QC. Fotografia: Priscilla Coleman / MB Media

Povesti o sexuálnych stretnutiach sa šírili medzi jej spolužiakmi deň po tom, čo sa to stalo. Skupina Facebooku s viac ako 20 žiakmi bola vytvorená a povesti sa rýchlo stali tak rozšírenými, že učitelia hrozí, že vyhodia deti z triedy a diskutujú o nich. Čoskoro to celá škola vedela. Počas niekoľkých dní bolo meno a obrázok dievčaťa odoslané nezákonne online.Ona bola zneužitá ako “troska”, ktorá sa “stala”, alebo “slut”, ktorý musel pritiahol futbalistu tým, že tvrdí, že bola Bet365 staršia ako 18 rokov. ktorý oslávil Johnsona, zatiaľ čo iní ho posmievali. Či tak alebo onak, bola dievčina tak “vystrašená jej tvár bola známa”, že ona prestala ísť do Sunderland hry po 1-0 Derby výhra proti Newcastle United dňa 5. apríla, mesiac po Johnson je zatknutie.

Poskytovanie dôkazov prostredníctvom videozáznamu na korunnom dvore v Bradforde sa mladík opakovane rozpadol. Ona nekontrolovateľne plakala, keď vysvetľovala, ako klamala, aby sa pokúsila udržať Johnson mimo ťažkostí. “Chcela som ho udržať z problémov,” povedala v slzách. “Bojím sa, že na textoch neexistujú žiadne dôkazy.Bála som sa, že ľudia mi neveria. “Otec dievčaťa povedal súd, že” pláca oči von a hovorí, že sa chce zabiť “skôr, než mu Bet365 nakoniec povedala, čo sa stalo, v ňom, ako sa povesti v škole dostali mimo kontrolu. Johnson mal svoje pozastavenie zrušené 16 dní po jeho zatknutí. Klub stál vedľa svojho hviezdneho krídla až do prvého dňa svojho súdneho procesu, keď sa obvinil z toho, že sa dopustil sexuálnej aktivity s jedným dieťaťom a počtom starostlivosti. Facebook Twitter Pinterest “Cítil som sa používa a pustil dole”: Polícia si prečítať vyhlásenie od Johnsonovej obete Súd sa dozvedel, že Sunderland vedel, že ďaleko od neprijatia klubu prekvapením do dvoch mesiacov od svojho zatknutia vedel, bozkávanie a odosielanie explicitných správ neplnoletej žiačke.Klub mal kópie 834 správ WhatsApp, ktoré sa pár navzájom poslali a prepisy oboch policajných rozhovorov. “Povedal som im všetko,” povedal Johnson v svedeckom boxe na korunnom súde v Bradforde.

Súdu bolo oznámené, že výkonný riaditeľ spoločnosti Sunderland Margaret Byrne, bývalý právnik, poskytol futbalovému poradcovi Orlandovi Pownallovi QC prepisy a správy WhatsApp na stretnutí v Newcastle dňa 4. mája 2015. Johnson, bol na stretnutí so svojím Bet365 otcom Daveom povedal, že nikdy nebol návrh na to, že by bol vyradený klubom.

Pokračoval v hraní až do víkendu pred svojim pokusom a skóroval 2-2 v Liverpoole. O štyri dni neskôr, po podpise registru sexuálnych delikventov po jeho vinných žiadostiach, Johnson dostal dvojlinkový e-mail od klubu, ktorý roztrhol svoju zmluvu.Na svojich vykázaných mzdách Johnson získal 2,7 milióna libier od jeho pozastavenia zrušil, okrem jeho sponzorských balíčkov Adidas vo výške 10 000 libier, ktoré bolo tiež ukončené po vinných žalobách. , Johnson prerušil ľúto. Hneď dopredu ponúkol sériu jedno-slovných odpovedí na otázky Pownalovej a Kate Blackwellovej QC, nezmyselného prokurátora. V širokom severovýchodnom prízvuku Johnson opakovane povedal porotcom, že jeho explicitné posolstvá sú “hlúpy flirtovanie” a “nevhodné”. Keď sa pripojil k futbalovému klubu v Middlesbrough po tom, čo opustil školu so štyrmi GCSEs, Johnson povedal, top-flight futbal bol “sen každého malého chlapca”, ale naznačil, že sa z hry vytratil z lásky. To ho urobilo arogantné a spomalilo jeho duševnú vyspelosť, povedal.Facebook Twitter Pinterest Adam Johnson hrá pre Sunderland. On urobil svoj posledný vzhľad proti Liverpool, bodovanie v 2-2 remíza na Anfield. Fotografia: Martin Rickett / PA

Pripúšťal, že odosielanie sexuálne nabitých správ mnohým ženám predtým, ako pred zápasmi, zdvihne monotónnosť toho, že je v tímovom hoteli. “Nudíte sa a dostanete sa do telefónu, aby ste boli zaneprázdnení,” povedal. Zreteľnejšie správy, ktoré neboli prečítané porote, povedal prokuratúra, aby Johnsonovi uviedla, že “niekto vo zvyku plánovať sexuálnu aktivitu vo svojom vozidle alebo na svojom vozidle s inými osobami, ktoré nie sú spojené s jeho rodinou.”

V srdci prípadu trestného stíhania boli 834 správ WhatsApp, ktoré Johnson a školáčka vymenili za sedem týždňov.Čítanie ako skvelé texty medzi dvomi teenagery Johnson vždy riadil rozhovor o sexe. To bolo, Blackwell povedal porote, “starostlivosť v jeho najčistejšej podobe”. Pár začal rozprávať o Silvestra 2014, kedy Johnson prijal jej žiadosť Facebook priateľa. Poznal ju mimo štadióna svetla – jej obrázok na Facebooku ukázal, že pár sa pozerá na fotografiu na parkovisku – a požiadal o jej mobilné číslo. Dávajúc dôkazy, Johnson tvrdil, že je prvým fanúšikom, ktorému doteraz dali svoje mobilné číslo, a že to urobil, pretože s ňou chce mať sexuálnu aktivitu.Za hodinu sa spýtal jej veku. “Rok 10,” odpovedala. “Stále mi pošlete podpísanú košeľu?” Keď rozhovor pokračoval, spýtal sa: “Kam ideš von?” Odpovedala: “Nie som dostatočne stará na to, aby som ísť von.” Povedal: “Áno, ale vyzeráš dosť stará. Keď ste boli 16 rokov? “Keď odpovedala, že jej narodeniny boli mesiace preč, Johnson povedal:” Veky potom lol “. Pár sa stretol 17. januára, 18 dní po tom, čo začali písať parkovisko za čínskym jedlom v meste Durham, kde Johnson dal dievčaťu podpísanú košili Sunderland.Stretnutie trvalo trochu dlhšie ako 15 minút

O niekoľko dní neskôr, Johnson ju messaged, hovorí: “. Myslel som, že by to dostal ďakovný pobozkať na košeli” Priznal u krížového výsluchu, že chce ju, aby si myslia, že mu “sexuálne priazeň” dlhuje

pár pokračoval na text a rozhodol sa znovu stretnúť 30. januára, keď ju texted s otázkou: “? som len dostať bozk” Odpovedala: “Záleží na tom, čo ďalej.” Povedal: “Záleží na tom, čo ešte máte. Trochu viac ako bozk – trochu pocitu. Žiadny tlak. ”

Pár sa stretol druhýkrát v ten deň.Po tom, ako sa dostali do čierneho Range Roveru Johnsonovej, hovorili o futbale a dievča tajne nahrala niektoré z ich rozhovorov o videohovorení app Snapchat, aby dokázala svojim priateľom, že je v aute. Po krátkom rozhovore, Johnson údajne pripomenul dievčaťu, že prišiel za svoj “ďakujem ti bozk”. Keď sa uskutočnilo sexuálne stretnutie. Len pár hodín neskôr Johnson poslala dievča a spýtala sa: “Nebol to zlý? Lol. “Odpovedala:” Žiadne haha. “Pokračoval:” Haha si myslia, že musíme ísť späť na chrbte nabudúce. “Povedala:” Haha jo. ”

Povedal dievčaťu, že “Cítil sa veľmi zapnutý” a dodal: “Bola to trieda. Len som chcel dostať tvoje džínsy z lol…Nasledujúca doba defo.Budem trvať 10 sekúnd, hoci lol. “Stíhanie tvrdilo, že toto posolstvo preukázalo, že Johnson sa dotkol dievčaťa neslušne, a preto bol vinný zo sexuálnej aktivity s dieťaťom na tomto počte. On to poprel, trvajúci na tom, že myslel, že sa cítila “veľmi zapnutá” kvôli vášnivému charakteru bozkávania. Počas futbalovej dvojtýždňovej súťaže boli pre futbalistu iné mimoriadne trápne momenty. Dĺžka jeho ochlupení sa stala jadrom danej veci, keď školačka povedala, že je “úplne oholený”, nárok poprel Johnson, ktorý obvinil dievča z “len hádať”.Spolupracovník Sunderlandu Steven Fletcher mal svedčiť o tom, že Johnsonove pubičné vlasy boli svedkami obhajoby, ale neskôr to nebolo ochotné, súd počul.

Porotcom boli tiež uvádzané intímne fotografie Johnsonových genitálií a obrázok z neho v kúpeľni, ktoré boli stiahnuté z jeho iPhone po jeho zatknutí. Na otázku, prečo mal obrázok svojho penisu na telefóne, fotografiu, ktorú jeho priateľka nevidela, Johnson povedal, že je to “ukázať lekárovi.” Jeho pokus ukázať výčitku pre svoje činy bol obmedzený od Johnsonovej samozrejme neschopnosti ukázať emócie. Po dvoch dňoch v svedeckom boxe ho Pownall naliehal na to, aby znova pripomenul porotcom, ako veľmi je to ľúto. “Hrozná.Čo som urobil všetkým, ale hlavne [dievčaťu], “bol najlepší Johnson, ktorý sa mohol zhromaždiť. Preč od porotcov sa Johnson objavil menej, než vystrašený vyhliadkou na väzenie. Pri obede bol videný smiech a žart s kamarátom na súdnych chodbách. Vďaka svojim dôkazom zaspieval priateľovi, že sa nudí. Sudca Jonathan Rose ho v prvý deň súdneho procesu pokarhal za rozhovor s docentom, kým Blackwell začal konanie o žalobe. Jeho obranná stratégia sa zdala byť “vyznávať a vyhýbať sa” priznať menšie poplatky v snahe vyhnúť sa odsúdeniu za obe závažnejšie trestné činy sexuálneho zneužívania detí.Jeho príležitostná upřímnosť v svedeckom boxe – keď si pripustil, že napríklad chce mať sexuálnu aktivitu s dievčaťom napriek vedomosti, že je maloletá – sa objavil tak, aby presvedčil porotcov, že je taký úprimný, musí byť skutočne nevinný z vážnejších trestných činov. Nakoniec, po takmer 10 hodinách diskusie, porota ôsmich žien a štyroch mužov rozhodla, že Johnson sa dopúšťa jedného pohlavia s dieťaťom. Johnson, bývalý futbalista Anglicka, Manchester City a Sunderland, teraz čelí väzbe od štyroch do desiatich rokov.

read more: http://sk.top10-bookies.com/bet365-online-stavkovanie/