Hackett chýba 400m miesto, ale je presvedčený, že môže robiť Rio

Grant Hackett zmeškal svoju prvú šancu urobiť históriu po skončení štvrtého štvrťroka vo finálovom štádiu voľného štýlu 400 metrov v kúpaliskách v Rio de Janeiro v Adelaide. Rumunsko odmieta zakrytie pozitívnych dopingových testov ruskými plavcami Čítajte viac

Hackett – 36 budúci mesiac – dúfa, že sa stane najstarším austrálskym plavecom, aby sa stal olympijským tímom. Ale čakanie pokračuje s trojitým olympijským zlatým stavky bet365 medailistom, ktorý v kvalifikačnom čase chýba na prvých dvoch miestach. Rio spot. Dvojitý olympijský šampión Hackett tri sekundy za 48,84 sekundy za víťazom a obhajcom šampióna Macka Hortona (3:41 .65) a strieborného medailistu z tímu Commonwealth Games David McKeon (3:45. 09).

Hackett je presvedčený, že jeho najlepšia strela na olympijskom kĺbu je 4x200m relé.

200m freestyle finále je v sobotu večer.

Hackett takmer upustil 400 m voľného štýlu z jeho programu na osemdňových olympijských štúdiách po tom, čo jeho príprava bola obmedzená bronchitídou.

Hackett sa usiluje o svoje štvrté hry po tom, Šesťročnému bet 365 odchodu do dôchodku na skúšky z minulého roka a vytvoreniu tímu svetových titulov v roku 2015. Thomas Fraser-Holmes sa stal prvým austrálskym plavcom, ktorý si rezervoval lístok na olympijské hry v Riu.

Londýnsky olympionik dominoval 400m individuálnemu finálovému štvrťroku, ktorý trvá štyri minúty, 11,09 sekúnd – viac ako o tri sekundy rýchlejšie ako najbližší rival Travis Mahoney.

Bol to jeho siedmy titul, národný 400m IM titul. Victoria Mahoney (4:14 .98) stále zaznamenal osobný úspech, aby zabezpečil vstupenku na Rio s jeho vrcholom dvoch termínov v rámci kvalifikačného času.

Fraser-Holmes dúfal, že prelomí svoj vlastný rekord v národnom albume a Commonwealthu (4:10 .14), ale bol ešte extrémistický po prvom kroku k Rio Vykúpenie.

Fraser-Holmes bojuje späť na špičkovú formu po tom, čo sa svetový šampionát č. 1 nedokázal kvalifikovať do majstrovstiev sveta v roku 2015 vo svojom bet365 online spoločenskom podujatí 200 m voľný.

V minulom roku to nebolo mojim rokom, “povedal.

” Ale urobil som krok späť a zistiť, čo môžem urobiť lepšie. “Blair Evans (4:45. 64 PB) je tiež viazaná na Rio po vyhlasovaní 400 miliónov zlatých zlata.

Predtým štvornásobný londýnsky paralympijský zlatý medailista Ellie Cole (28,75) vytvoril nový svetový rekord v 50m freestyle multi-triede finále .

Cole (1031 trieda MCPS) zatvoril predchádzajúci 29.04 označil juhoafrickú Natalie Du Toit (2006) a španielsku Sarai Gascon (2014).

zdroj: http://24sportscore.com/victoria-azarenka-rozdrvi-svetlana-kuznetsovu-pre-treti-titul-miami-open/