Z Bursaspor powinno być dobrze

Korek Tomas Sivok oczywiście nic nie przeszkadza, że w celu wsiadają reprezentację piątkowym meczu Eliminacje Mistrzostw Świata przeciwko Norwegii. Jego klub Bursaspor, chociaż nie chciał cielę po zranieniu przez Czechów grał, ale ostatecznie kierownictwo reprezentacji Unibet najwyraźniej znaleźli wspólny język.

“Jeśli masz to jeszcze nie wiem, trzeba zapytać trenera. Ale z klubu, który, miejmy nadzieję, będzie w porządku. W poniedziałek byłam jeszcze na badania, które wykazały, że wszystko jest w porządku, a odtrénoval mam cały trening. Myślę Wszystkie utwory, “powiedział dziennikarzom Sivok.

Czesi po trzech meczach zespołu tylko dwa bonusy startowe od bukmachera punkty i drugiej Unibet tabeli jednostkowej Azerbejdżan traci pięć punktów. Sivok, ale pojedynek z Norwegią jako ostatnią szansę utrzymania progresywnego nadzieję zobaczyć.

“Ostatnia szansa, że jeszcze na pewno nie tych punktów jeszcze w tyle zabaw. Ale zdajemy sobie sprawę z powagi meczu. Chcemy go obsłużyć, chcemy Unibet przełamać i wszyscy wiemy, co gramy. Coach nam przygotować cały tydzień i mam nadzieję, że jutrzejszy pokaz, “powiedział trzydzieści trzy Sivok.

Chociaż Norwegii w kwalifikacjach stracił dwa z trzech pojedynków i Unibet udało się tylko przeciwko słabym San Marino, Sivok Północy uważane za znacznie jakość przeciwnikiem. “Mieliśmy okazję zobaczyć już ostatnie spotkanie, kiedy rozpoczął swój mecz z Opanowali Azerbejdżan., Po prostu nie włączyć swoje szanse. Mecz z Niemcami był mniej więcej taki sam jak my”, powiedział Sivok.

“Myślę, że są gracze indywidualnie i sprzęt prędkości w dużym poziomie. Ale mam nadzieję, że mamy trzy punkty, które rozpaczliwie potrzebują,” powiedział Sivok.