Футболна лига: Уест Бром се движи отгоре, докато Престън остава отдолу

Борбата с Ипсуич изглеждаше избрана за първата си победа в лигата за сезона, но в крайна сметка завърши 2: 2 в Бирмингам. Страната на Пол Хърст беше два гола напред в почивката благодарение на Джон Нолан и Матю Пенингтън, които по-късно бяха изгонени, но скобата на Лукас Юткевич през второто полувреме гарантираше споделянето на точките.

Люис Грабан пропусна и по-късно вкара дузпа, Bet Clic след като Нотингъм Форест изведе 2: 2 на Блекбърн. Нападателят отби точков удар над щангата в първото полувреме. След това той направи поправки, като наруши задънената улица, като се насочи към отварящия. Роувърс обърна нещата през Адам Армстронг и Брадли Дак, но Грабан задържа нерва си на 10 минути от мястото.

Победител в 88-ата минута от Дейвид Макголдрик даде победа на Шефилд Юнайтед с 3: 2 в Милуол.Били Шарп поведе “Блейдс” в резултата, но Милуол изпревари 50-ата минута, когато Джейк Купър и Лий Грегъри станаха по-добри от Дийн Хендерсън, но МакГолдрик се срещна два пъти по-късно.

Първият Кортни Бейкър-Ричардсън старши гол постави Суонси на път за проста победа над QPR. Суонси не успя да вкара в предишните три мача, но този мач бе прекратен, когато Бейкър-Ричардсън се завърна у дома от близко Betclic разстояние. Точките бяха потвърдени по-късно, тъй като голите на Конър Робъртс и Джей Фултън приключиха всякакви съмнения относно резултата.Бързо ръководство Резултати от шампионата Покажи скриване

Бирмингам 2-2 ИпсуичБлакбърн 2-2 Нотингам Форест Болтън 1-0 ДербиБрентфорд 2-2 Рединг Хъл 1-1 МидълзброМилуол 2-3 Шефилд Юнайтед Норич 1-0 УигънПрестън 2-3 Уест БромСвенси 3-0 QPRRotherham LL Стоук

Въпреки че изоставаха при ранен гол в Рочдейл, Портсмут се върна на върха на таблицата, след като продължи да спечели с 3: 1. Аарон Уилбрахам даде преднина на домакините в Спотланд, но Джамал Лоу, Брет Питман и Матю Кларк се увериха, че дългото пътуване до Ланкашир си заслужава.

Имаше късна драма при равенството 2-2 между град Шрусбъри и Джилингам. Брандън Ханлан и Лий Ангол размениха голове.Оли Норбърн смяташе, че го е спечелил с гол в 88-ата минута, но Том Ейвс изравни в умиращите въглища на играта.

Наказанието на Били Кий беше достатъчно за Акрингтън Стенли да спечели победа с 1: 0 на Уолсол.Бързо ръководство Резултати от първа лига Покажи скриване

Ковънтри 1-1 СъндърландАФУ Уимбълдън 2-1 Оксфорд Юнайтед Брадфорд 0-0 Бристол Роувърс Бъртън Албион 0-0 Скънторп Флитууд Таун 1-3 Барнсли Лутън 2-2 ЧарлтънПетърборо 2-2 БлекпулПлимът Argyle 2-3 DoncasterRochdale 1-3 PortsmouthShrewsbury 2-2 GillinghamWalsall 0-1 Accrington StanleyWycombe 2-3 Southend Това беше полезно? Благодаря ви за отзивите ви. Лига 2

Единственият отбор под Гримсби във футболната лига са Betclic app печеливши Макълсфийлд, които бяха държани 1-1 у дома от специалисти по теглене Forest Green, които записаха седмата си безизходица за сезона в 10 мача.

Хари Kewell за първи път видя как отборът му на окръг Notts печели, тъй като победиха Крю с 2: 1.Нюпорт се изкачи на второ място след победа с 4: 2 срещу Кеймбридж, в съчетание с това, че Ексетер бе отказан от три точки от изравняването в 97-та минута от изравнителя на Идрис Кану на Порт Вейл. Бързо ръководство Лига Две резултати Покажи скрий

Carlisle 0-1 StevenageCheltenham 0-2 LincolnColchester 1-2 BuryCrawley 3-1 YeovilGrimsby 1-2 MorecambeMacclesfield 1-1 Forest GreenMansfield 4-0 NorthamptonMK Dons 1-1 TranmereNewport County 4-2 Cambridge UnitedNotts County 2-1 Crewe AlexandraPort Vale 1-1 ExeterSwindon 0-0 Oldham Беше ли полезно? Благодаря ви за отзивите.