Jesse Lingard požiadal, aby urobil príliš veľa kreslenia Manchesteru United s PSV

Ako európske noci v Old Trafford, nehovoriac o 10. výročí smrti Georgea Besta, je potrebné povedať, že vzrušenie bolo prémiové. Jesse Lingard urobil všetko pre to, aby nastolil tempo a vynález, ale dychtivý kreatívny život do tvrdohlavo umŕtvajúcej United by mohol byť úlohou za 22-ročným mužom, ktorý má iba niekoľko prvých tímových vystúpení.

takýto rukojemník s bohatstvom Van Gaala musel dúfať, že bude výkonný, ak nie zábavný, ale ešte viac videl sklamanie, ktoré charakterizovalo sezónu Spojených štátov.Aj keď existuje škola myšlienok, ktorá hovorí, že pomalý a trpezlivý je spôsob, ako ísť do Európy – Sir Alex Ferguson vždy používal poradiť proti tomu, aby bol príliš gung ho – to nebol výsledok alebo tvrdenie, ktoré United hľadali. Manchester United League Champions League dúfa v rovnováhu po PSV patovom čítaní Viac tu a United by sa mohli dostať za hranice PSV a nechať holandských kritikov Van Gaala, aby sa obávali výkonnosti svojich vlastných tímov a matematicky malú šancu postupovať na výdavky Wolfsburgu [Tento výsledok dáva Nemcom zodpovednosť za to, že vyhral skôr v Moskve, a to Unibet športové stávky znamená, že United majú všetko, aby dokázali odviesť doma proti vodcom v poslednom zápase, zatiaľ čo PSV majú ľahšiu kvalifikačnú trasu s domácou hrou proti najslabším opozičnosť. Boring môže byť príliš silné slovo pre tím, ktorý obsahuje Anthony Martial a Memphis Depay, hoci kľúčovým bodom je, že United tiež budujú svoje pohyby okolo podstatne menej mobilného Wayna Rooneyho a Bastia Schweinsteigeru. Sedat by mohol byť lepší popis, možno dokonca veľkolepý. Van Gaal hovorí, že potrebuje rýchlejšie krídla a s týmto cieľom uprednostnil Juan Mata v prospech Lingarda, aj keď posledný z nich strávil väčšinu prvej polovice, pričom Matteo Darmian poskytol šírku.V úvodných fázach prebehlo určité prestupovanie, pomaly prechádzajúce a pomalé prechádzanie, hoci keď prvá skutočná šanca prišla, bol to kríž z Darmianu, ktorý ho nastavil. Bola to vynikajúca diagonálna lopta od Lingarda, ktorá pozvala úplnú späť, aby sa dostala do vesmíru, aby bola spravodlivá, a keď poslal cez kríž, vyhnal sa Jeroenovi Zoetovi do cieľa PSV, ale tiež vyhýbal sa roztiahnutej topánke Rooneyovej, prišiel len zlomok sekundy príliš neskoro. Facebook Twitter Pinterest Louis van Gaal sklamaný z neúspešného remízy mužstva Manchester United proti PSV Eindhoven – video. Aspoň United preukázal ochotu vziať hru na svojich súperov a útoku, aj keď im chýbala vynaliezavosť na otvorenie PSV.Keď Martial ukázať nejakú iniciatívu, robiť si Rooneyov kríž, aby zanechal lepšiu streleckú príležitosť pre Lingarda, krídlo bolo zahanbené ťažkým prvým dotykom. Bojové by mohlo lepšie mať šancu na seba, aj keď pri niekoľkých príležitostiach, keď sa pokúsil poraziť Zoet v prvom polčase, našiel brankára rovný jeho úsiliu.

Starostlivosť o United v interval nebol len to, že obdobie dominancie nedokázalo vytvoriť prelom, existovali aj dôkazy, že návštevníci mohli účinnejšie hrať pacientovu hru.Davy Pröpper a Luuk de Jong demonštrovali, ako rozdeliť obranu o polhodinu, pričom bývalý ghosting okolo Morgana Schneiderlina vytvoril šancu pre Jorrita Hendrixa, ktorý priniesol David de Gea prvýkrát do činnosti.

p> Bolo to pravdepodobne najbližšie, keď sa hra dostala k cieľu a hoci United prišiel do útoku na prerušenie svojho ďalšieho útoku v snahe chytiť PSV s príliš veľa hráčov v dopredných situáciách, Depay skôr rozmaznával tajný efekt tým, že klesol jeho vlastné nohy v pokutovom území v rozhodujúcom momente.

Depay ustúpil pre Ashley Young v druhej polovici a možno ešte dôležitejšie Schweinsteiger uzavrel nezaplatený večer tým, že bol vytiahnutý v prospech Marouane Fellaini.Belgičan sa najskôr umiestnil na políčku, kde hrával Schweinsteiger, aj keď bol neúprosne povzbudzovaný ďalej a ďalej, keďže sa United stal zúfalším. Rovnako dobre, odkedy Fellaini prešiel od stredového kruhu dozadu, bol jeho vlastnými podporovateľmi posmechaný. To zhrnulo túto príležitosť alebo nedostatok jedného. Priaznivci PSV urobili viac hluku ako ich spoloční protějšky, a spravodlivo sa im viac páčili. Návštevníci boli lepšie na lopte a hladšie pokračoval. S trochou túžby by mohli pravdepodobne chytiť gól, ktorý by naozaj zničil noc United, hoci sa zdalo byť šťastným s remízou. Ktorákoľvek z prvých troch v skupine B by mohla ešte ísť von, dokonca Wolfsburg by mali United a PSV získať svoje posledné zápasy.Napriek tomu to bola určite najlepšia šanca United na získanie kvalifikácie. Budú musieť hrať strašne oveľa lepšie, aby získali akýkoľvek výsledok vo Wolfsburgu, keď budú vysoké šance, že len víťazstvo urobí.