Tyson Fury v zápase Wladimir Klitschko sa Bet365 znova odhlásil

Zápas Tyson Fury s Wladimirom Klitschkom sa po druhýkrát odvolá po tom, ako bol majster sveta vyhlásený za medicínsky nevhodný.

Pár sa mal stretnúť v Manchestri 29. októbra s Fury obhajovať WBA a WBO ťažké pásy, vzal Klitschko v novembri. Floyd Mayweather “musí ísť ďalej” po tom, čo Bet365 nedokázal urobiť Conor McGregor bojovať Read more

Vyhlásenie promótorov Fury Hennessy Sports potvrdilo odloženie: “To je s najhlbšou ľútosťou, že musíme oznámiť, že majstrovstvá sveta v ťažkej váhe medzi Tyson Fury a Wladimirom Klitschkom, ktoré sa majú konať 29. októbra 2016 v Manchesterskej aréne, nebudú pokračovať.

“Tyson bol tento týždeň vyhlásený za medicínsky nevhodný na boj.Lekári špecialisti oznámili, že tento stav je príliš závažný, aby mu umožnil podieľať sa na Bet365 revízii a že bude potrebovať liečbu predtým, ako sa vráti späť do kruhu. Tyson sa okamžite podrobí liečbe, ktorú potrebuje na úplné zotavenie.

“My a Tyson chceme vyjadriť úprimné ospravedlnenie všetkým, ktorí sa zaoberali touto udalosťou a všetkými boxerskými fanúšikmi, ktorí sa tešili rematch.Tyson je pochopiteľne devastovaný vývojom. “Jeden pokus o rematch bol už opustený kvôli zraneniu členku, ktorý utrpel Fury a teraz sa rozumie, že boj bude druhýkrát vypnutý.

Po zranení Fury sa zistilo, že britský antidoping (Ukad) obvinil Bet 365 bonus šampióna, cez vzorku moču odobratú vo februári 2015 a jeho bratranec Hughieho s dopingovým trestným činom.

Bolo to údajné, že vzorka – prijatá deväť mesiacov pred jeho porážkou Klitschko – obsahovala stopy zakázanej látky nandrolon. Fúzia bola predbežne pozastavená, ale tento zákaz bol odvtedy zrušený a jeho právny tím uviedol, že bude žalovať Ukadu nad obvineniami.Jeho vypočutie sa bude konať v novembri.

Fury sa minulý týždeň kvôli účasti na tlačovej Bet 365 konferencii s Klitschkom, ale nepodarilo sa objaviť, keď jeho manažér citoval problémy s automobilmi. V piatok nebol žiadny komentár z jedného tábora.