Laurent Frayssinous vyzýva na upokojenie, keď katalánski draci prerazia Hull KR

Laurent Frayssinous vyzval na pokoj po tomto poslednom pútavom víťazstve pre svoju katalánsku stranu, ale v tejto podobe sa stáva čoraz ťažšie ignorovať.

Toto sú perfektné dni pre mužov z Perpignanu: päť Po prvýkrát od roku 2008 víťazstvo a ich dlhá forma – ich dlhoročná achilová päta – tiež vykazujú znaky povzbudenia, s tým aj ich štvrté víťazstvo v rade v Anglicku a pravdepodobne ich najpôsobivejšie. Dragons Viedol 28-0 v polčase a výsledok bol zapečatený od tohto bodu, ale Frayssinous trval na tom, že je ešte veľa ragby, ktoré sa bude hrať v roku 2016. “Nikdy sme sa nebáli toho, čo ľudia myslia ,” povedal. “Máme kvalitný tím, ale Bet365 chceme len zamerať sa na tvrdo pracovať a zlepšovať našu konzistenciu, ale je to príjemné cestovať domov s množstvom úsmevov a bodov.” Tony Smith hovorí, že Warrington nebude spokojný na vrchole Superligy Prečítajte si viac

Dvaja Angličania zohrali rozhodujúcu úlohu v položení platformy pre víťazstvo francúzskeho klubu.Richie Myler bol v centre svojho útoku scintillating, bývalý Warrington polčas späť ukázal ďalšie známky toho, ako presun do Perpignanu mu pomohol objaviť možno najlepšiu formu svojej kariéry k dnešnému dňu, s Frayssinous potom povedal: “Dúfam, že Anglicko Selektory ho sledujú. “Myler zohral kľúčovú úlohu v dvoch pokusoch o bývalú Huddersfieldovú krídla Jodieho Broughtona, predtým, než pomohol položiť skóre pre Vincent Duport, Grégory Mounis a Krisnan Inu, z ktorých všetky sa zúčastnili Druh zručnosti a vyrovnanosť, ktorú Dračia na týchto brehoch nedávno v posledných rokoch pozorovali. Myler si zaslúži vyskúšať osem minút po prestávke po nejakej bet365 bonus pôsobivej nožnej práci blízko línie pred večerným pantomimským darebákom. Jednorazový Hull KR vpred Willie Mason, ktorý bol obvinený z siedmeho pokusu Dragons zaujať ďalšiu pôsobivú nočnú prácu pre katalánov. Obnovený optimizmus naplnil vzduch na Hull KR po víťazstve proti Leedsovi, ale dokoncaJames Webster si pripustil, že po tejto porážke nebude môcť robiť nič iné, len sa bude diviť na výkony Dragonov, čo ich ponechá na štvrtej súťaži.

“To bol najlepší výkon z Super League v tomto bet365 stavky roku, Povedal Webster. “Musíme držať naše ruky a povedať, že nie sme dosť dobrí.”