Unibet – stávková kancelária

Unibet - stávková kanceláriaI keď sú vždy spokojní so svojím pozemkom, ktorý je súčasťou problému, obyvatelia tohto klinca zeme – jeden sa chytil medzi trblietajúcimi prstami rieky Georges na severe, pláže Cronully na východe, Kráľovský národný park na juh a viac-menej reaktor Lucas Heights na západe – museli vydržať outsiderov, ktorí sa na ne pozerajú na to, čo stávková kancelária Unibet niektorí považujú za ich lepkavé, novej riche, biele chleby.

Dobrotivosť vie, že mnohí vo svojom počte nepomáhali v priebehu a po nepokojoch v Cronulle v roku 2005, keď sa zdalo, že posledná bašta bielej Austrálie krútila svoje vozne proti “hrozbe” jej spôsobu života. Ale dávno predtým, ako sa Shire obťažovala, zasmiala sa a posmešovala, ako by to potvrdilo obsadenie Sylvania Waters.Mohlo by to naozaj byť, že všetci v Shire (miesto, nie realistická show s rovnakým názvom v roku 2012) sú vydierajúcim bogánom a xenofóbom, alebo by sme mohli považovať za to, že klasizmus zohral úlohu v reputácii Shire? Cronulla sa smiať dlho a tvrdo zo všetkých správnych dôvodov Matt Cleary Prečítajte si viac Rugby ligové družstvo Cronulla Sharks, športové vlajkové nosiče Shire, už od svojho vzniku v roku 1967 kopírovali stávková kancelária Unibet podobné vločky, a to nie dlho po tom, čo Shire bolo považované za súčasť Sydney. na rozdiel od rekreačnej destinácie pre Sydney. Rovnako ako Shire vyrastala z povojnového boomu, Cronullovo narodenie vďačí za úspech svojho vzkrieseného suseda St George, ktorý práve získal svoj jedenásty rovný titul, keď sa na scéne objavili mladí Sharki.Nie, že St George bol šťastný, že zdieľa južnú Sydney s týmto neželaným bastardom súrodencom. Nikto nás nemá rád, žraloky sa naučili skoro a nič sa nezmenilo. Krátka flirtácia bola úspešná, hlavne v roku 1973, v roku 1978, v roku 1997 a v roku 1999, avšak srdcová zlosť bola vždy výsledkom. Alebo možno to bolo rezignácia. Krátka flirtácia s pôvabom bola aj na začiatku deväťdesiatych rokov minulého storočia, kým Andrew Ettingshausen bol v jeho pompách a Elle Macphersonová, dcéra prezidenta vtedajšieho klubu, Peter Gow, sa hádala o kĺb – len polovica ako aj ET. A potom, počas vojny Super ligy koncom 90-tych rokov, žraloky stávková kancelária Unibet plávali v pustošení peňazí a zaradili sa do počiatku s odcudzením (zradný, naozaj vzhľadom na NSWRL stratil nesprávne riadený klub z času na čas).Ale väčšinou žralokovia boli piesočnatými bojovníkmi s rukami ako nohami, tím, prečo sa to zriedkakedy muselo obávať, tím jednoducho tvoril čísla. Nebude to oveľa viac odmietavé.

Tieto dni sú prinajmenšom preč a teraz nesie veľa peňazí v športe. Včera večer Cronulla Sharks ukončili svoje premiéry sucha v 50. roku. Chcel som sa písať reflexívne, “a nikto nemôže povedať, že si to nezaslúži”, ale to by nebolo pravda.Ani po všetkých týchto rokoch sklamania a neúspechu, dokonca ani keď sa Žraloci aktívne budovali smerom k tomu od roku 2012, kedy metla prešla miestom. Nie, pretože Shire slnečný svit bol poznačený nepokojmi z roku 2005 bude Cronullovým “rozprávkovým” úspechom v očiach niektorých znepokojený skandálom oveľa viac stávková kancelária Unibet publicistických doplnkov, ktorý takmer priviedol Cronullu na kolená. Dalo by sa argumentovať, s určitým odôvodnením, že žraloky neboli počas trvania sezóny 2011 nikdy potrestané dostatočne na to, aby ich doplnok programoval. Táto premiéra bude určite povedané, bola postavená na režime podvádzania. Ďalším spôsobom, ako sa na to pozrieť, je to, že Cronulla si vzal lieky, ktoré im boli predpísané. Klub bol pokutovaný a hráči a tréner Shane Flanagan boli sankcionovaní a vo Flanaganovom prípade pozastavili rok.Keď sa prach usadil, klub vydržal rok 2014, keď sa zdalo, že je možné, že tím môže byť premiestnený alebo zlikvidovaný. Dalo by sa povedať, že klub si zaslúžil všetko, čo dostal. Môžete si však všimnúť, ako dobre za sebou zanechali celý neporiadok. Chrobák v roku 2014 na premiére v roku 2016. Bola to monumentálna zmena bohatstva. Obyvatelia Shire, fanúšikovia spoločnosti Cronulla, majú v tejto veci plné právo. Rovnako ako všetci v Žralokoch.

Mojou obľúbenou časťou finálového finále minulého večera prišla pri príhovore kapitána Paula Gallena na davu. V ňom zavolal starým hráčom Sharks: “…všetci bývalí hráči, blokovia ako ET, chlapci, ktorí si zaujali svoje kluby a nikdy sa nedostali k takémuto okamihu.”Myslel som na nich aj ako Tommyho biskupa, Cliff Watson, Greg Pierce, Steve Rogers, Kurt Sorenson, Gavin Miller a David Peachey. Nikto z nich nedokázal dostať Cronullu cez tú istú líniu, ale Gallen stávková kancelária Unibet vedel, že úspech sa neuskutoční z ničoho nič a súčasnosť musí zaplatiť dlh minulosti. Gallen tiež vedel, že dlh jeho tím musel zaplatiť ľuďom v Shire, fanúšikovi jeho tímu. Nesmie sa vyhnúť všetkým zármutkom, drážkovaniu a vtipy, ktoré prežili počas posledných 50 rokov, ale trofej Premier-Summons v roku 2016 je peknou zálohou.